Мъж отчаяно се бори да извади колата си от морето, след като вълните я отнесоха навътре (видео и снимки)
Мъж се бори да измъкне колата си от морето, след като вълните я дръпнаха навътре от брега край Кент в Англия, пише UniLad.

Видео от инцидента показва как свидетели на случката на плажа скачат във водата, за да спрат отнасянето на тъмносиния “Фолксваген” в морето.
В записа се чува коментар на снимащия с телефона си Лий Долби, който казва: “Тоя чичка току що изгуби колата си.” В далечен план се вижда мъж, който приближава с джета си, а друг, снабден със спасителна жилетка, се опитва да се хване за колата, но вълнението го отнася назад.

С помощта на още няколко мъже, включително Долби и 13-годишният му син Хари, спасителите успяват да измъкнат Фолксвагена на сухо.

Накрая се появява и автомобил 4×4, който издърпва колата по дървен мост за лодки на брега.
Автомобилът, разбира се, отказал да запали и се наложило да изчака идването на механик на безопасно място и по-далеч от брега.
Мъж се хвърли в канал, за да спаси жена с епилепсия от потъваща кола (видео и снимки)
Остава загадка дали синият “Фолксваген” е попаднал в морето, тласнат от прилива или шофьорът е пробвал възможностите на колата си като амфибия.
Източник: UniLad
Коментари