
Официално: Кубрат Пулев ще се бие срещу Антъни Джошуа
Мач между Кубрат Пулев и Антъни Джошуа официално ще се проведе. Това става ясно от Фейсбук страницата на българина, който направи съобщение по темата.
Датата на срещата между двете звезди в бокса е 20-ти. Мястото, където ще играят, че е новият стадион на “Тотнъм” в Лондон.
Пулев обяви, че договорът между двете страни вече е официално подписан и битката между българския спортист, който е задължителен претендент за пояса на Международната боксова федерация (IBF) и британеца, е гарантирана.
“Щастлив съм, че ще имам възможност да покажа пред света колко силен съм всъщност”, сподели Кобрата.
ОБРАТ: КОБРАТА ОТКАЗВА ДА СЕ БИЕ С АНТЪНИ ДЖОШУА В АНГЛИЯ?
Новината за двубоя идва само няколко дни, след като се появиха слухове, че българинът отказва да се бие с ЕйДжей в Англия.
Източник: Фейсбук
Коментари