
Този сайт използва "бисквитки" от Google за предоставяне на услугите в него, за персонализиране на рекламите и за анализ на трафика. Информацията за използването му от ваша страна се споделя с Google. С използването на този сайт вие се съгласявате с употребата на "бисквитки".
Мъж изпусна телефона си от самолет, докато записва видео. Устройството продължило да снима по време на цялото падане към земята, пише Laughingsquid.com.
Блейк Хендерсън летял в малък самолет и правел видео на друг самолет с телефона си Samsung Galaxy S5, когато устройството му се изплъзнало от ръцете и паднало. Телефонът продължил да записва видео по време на целия полет надолу, паднал в градината на човек, който през това време чистел тревата.
Във видеото се вижда и лицето на мъжа, който намерил телефона в двора си.
В крайна сметка устройството било върнато на Блейк, а неговия племенник Робърт Райън сподели кадрите в YouTube.
Източник: Laughingsquid.com., YouTube