Сигнализирай!

Арестуваха шеф в МВР

Gospodari.com
Gospodari.com
20.01.2025 г.
1100
0

Арестуваха шеф в МВР, съобщи NOVA. Той е задържан в центъра на София минути след сделка. 

Началникът на отдел „Миграция” в Столичната дирекция на вътрешните работи е осигурявал фиктивни адреси на временно пребиваващи в страната ни срещу определени суми. Това научава медията от свои източници.

Арестът е вследствие на акция на дирекция „Вътрешна сигурност“ на МВР, проведена в понеделник на обяд в центъра на София. Арестуваният началник на отдел “Миграция” при СДВР е дългогодишен служител в системата. Бил е на ръководни длъжности в дирекция „Миграция“, както и в „Гранична полиция“. Разследването срещу него е продължило няколко месеца. От МВР потвърждават за медията, че се е провела такава акция.

Арестуваният беше уволнен като зам.-директор на „Гранична полиция“ през 2016 г. заради обществена поръчка за превоз на бежанци, възложена на арестуван за трафик на хора. Тогава наказанието срещу него беше понижаването в длъжност на позицията, на която е в момента.

Крайно време е законът да заработи и за тези, които би трябвало да го олицетворяват! 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация
Реклама

Още от Новини

Реклама

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.