<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=26046" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Господари на ...

Репортери на Господарите спечелиха футболна купа с Нова ТВ

16 Май 2017
0 5698

Нашите репортери Тони Бутони и Влади Василев вдигнаха купата на медийната футболна лига.

Те бяха част от отбора на Нова телевизия, който завоюва първото място след изключителна драма. Втори се наредиха БТВ, а трети БНТ.

Всичко се реши в последния мач за сезона срещу отбора на Спортал, срещата завърши при резултат 4:4, който устройваше напълно нашите момчета, който станаха шампиони именно с 1точка пред БТВ.

Нашият Тони Бутони блесна с 2 невероятни гола и асистенция за шампионското реми. Първото попадения бе след изключителна странична ножица секунди преди края на първото полувреме, а вторият гол на Тони Бутони бе черешката на тортата – удар няколко метра зад центъра и с помощта на горната греда.

Поздравяваме отбора на Нова телевизия за успеха и им пожелаваме догодина да защитят златните медали.