<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=164093" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Михайлов: Мра...

Обрат върна ЦСКА на върха (видео)

12 Февруари 2023
0 196

Обрат върна ЦСКА на върха в Първа лига. “Червените“ победиха с 4:1 “Берое“ в Стара Загора. Така играчите на Саша Илич отново си върнаха лидерската позиция, след като вчера “Лудогорец“ ги изпревари.

източник: Булфото

Двубоят започна равностойно и двата отбора не си отбелязаха гол през първото полувреме. След почивката “Берое“ успя да открие резултата след далечен удар на Симеон Мечев и много лоша реакция на Бусато.

От тук до края, на терена имаше само един отбор и това бяха гостите. Те успяха да отбелжат 4 безответни гола във вратата на Иван Караджов. Точни бяха Брадли де Нойер, Браян Морено, Дюкенс Назон и Иван Турицов от дузпа.

ЦСКА приключи контролите в Турция с голов екшън (видео)

Така ЦСКА събра актив от 47 точки. С една повече от втория “Лудогорец”. “Берое” е с 19 на 11-то място.