<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=168480" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Официално: "Л...

“Челси” направи нещо невиждано от месеци (видео)

08 Март 2023
0 136

“Челси” се класира за ¼-финалите в Шампионсакта лига. “Сините” от Лондон победиха с 2:0 “Борусия Дортмунд” в мач реванш и след загуба в първата среща в Германия с 0:1 продължават напред с общ резултат 2:1.

&#8220;Челси&#8221; направи нещо невиждано от месеци (видео)
източник: twitter

В този мач “Челси” отбеляза два гола, а това е нещо невиждано от феновете на отбора от месеци. За последно отборът на Греъм Потър вкара 2 гола в един мая на 27 декември миналата година, когато победи “Борнемут” с 2:0.

Рахим Стърлинг реализира първото попадение на “Стамфорд Бридж“ в края на първото полувреме. В началото на втората част падна и втория гол. Кай Хаверц беше точен от дузпа. Първоначално германецът пропусна да отбележи, като ударът му срещна гредата. Главният съдия обаче реши, че изпълнението трябва да бъде повторено и при втория си опит Хаверц не сбърка.

Феновете освиркаха “Челси” след загубата, искат главата на треньора (видео)

В другия мач от вчера, “Бенфика” разгроми ФК “Брюж” с 5:1 и с общ резултат 7:1 също продължава към най-добрите 8 в турнира.

Челси направи нещо невиждано от месеци (видео)