<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=174493" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Лионел Меси с...

ЦСКА крачи към титлата, феновете запалиха стадиона (видео)

09 Април 2023
0 125

ЦСКА направи поредна крачка към титлата в Първа лига. “Червените” победиха с 2:0 като гост “Славия” в мач от 25-ия кръг. Феновете на отбора за пореден пък показаха страхотна подкрепа и чудесна хореография, но и невъздържани прояви.

източник: булфото

Гостуващата агитка счупи част от седалките на стадиона, след което ги запали. Наложи се двубоя времнно да бъдя спрян за намеса на пожарната.

Головете за победителите паднаха през второто полувреме. Мено Кох откри резултата, а голмайсторът на ЦСКА Дюкенс Назон вкара поредния си гол този сезон и оформи крайното 2:0.

В класирането момчетата на Саша Илич имат аванс от 4 точки пред втория “Лудогорец”. “Славия” е на седмата позиция.

Официално: Гриша Ганчев се оттегля от ЦСКА