<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=174936" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Холанд и комп...

“Интер” боксува в Италия, но мачка в Шампионска лига (видео)

12 Април 2023
0 148

“Интер” продължава доброто си представяне в Шампионската лига. “Нерадзурите” победиха с 2:0 като гост “Бенфика”. Така въпреки сериозните проблеми, които отборът има в Серия А и непрестанните спекулации, че треньорът Симоне Индзаги ще бъде уволнен “Интер” е на крачка от класиране за 1/2-финалите в турнира.

&#8220;Интер&#8221; боксува в Италия, но мачка в Шампионска лига (видео)
източник: twitter

“Бенфика” започна по-силно срещата, но пропусна няколко положения. Гостите се възползваха от перфектна контраатака в 51-та минута и Николо Барела с глава прати топката в мрежата за 1:0.

Втория гол падна след точно изпълнена дузпа от страна на Ромелу Лукаку 8 минути преди края на срещата.

“Интер” излъга “Порто”, фенове с прекрасна хореография (видео)