<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=178537" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: "Челси" спря п...

20-та Купа за “Реал Мадрид” (видео)

07 Май 2023
0 188

“Реал Мадрид” спечели Купата на краля за 20-ти път в своята история. “Белите” победиха “Осасуна” с 2:1 на финала на “Естадио Ла Картуха” в Севиля.

20-та Купа за &#8220;Реал Мадрид&#8221; (видео)
източник: twitter

Превъзходна асистенция на Вини Джуниър даде възможност на Родриго да открие резултата само две минути след началото на мача. След това Лукас Торо изравни резултата в 58-та, преди отново Родриго да подпечата победата дванадесет минути по-късно.

След като се сдобиха с Купата, “Реал Мадрид” вече спечели три титли този сезон, след успехите си в Световното клубно първенство и Суперкупата на Европа.

“Реал Мадрид” на 1/2-финал за 11-и път в последните 13 сезона (видео)

На “кралския клуб” му предстои и 1/2-финал в Шампионската лига. Там те ще срещнат “Манчестър Сити”.