<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=178905" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Тормозят Дан...

Първото зрелище между гигантите остана без победител (видео)

10 Май 2023
0 148

Първият мач от 1/2-финалите на Шампионската лига между гигантите “Реал” Мадрид и “Манчестър Сити” остана без победител. Двата отбора направиха зрелищен сблъсък на “Сантяго Бернабеу” и приключиха при резултат 1:1.

източник: twitter

“Гражданите” започнаха по-добре и контролираха играта през първото полувреме. Но “Реал” показа огромната си класа и след прекрасна атака Винисиус Жуниор със страхотен шут прати топката в мрежата и откри резултата.

“Манчестър Сити” отговори подобаващо през втората част. Кевин де Бройне успя да изравни с нов гол паднал след далечен удат извън наказателното поле. Това попадение обаче, не трябваше да бъде зачетено. Това твърди телевизионния канал beIN Sports, който показа графика, според която топката е напуснала терена преди белгиецът да я вкара в мрежата на испанския тим.

източник: beIN Sports

Така “Реал” и “Манчестър Сити” ще решават всичко на реванша в Англия, който ще се играе след седмица.

Гуардиола побесня от решение на Холанд (видео)