<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=192256" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

03 Август 2023
0 187

Приказката за Лионел Меси в новия му отбор “Интер” Маями продължава. Аржентинецът прави мечтано начало на новото предизвикателство в кариерата си.

(AP Photo/Lynne Sladky)

“Интер” победи с 3:1 “Орландо Сити” с 3:1 в 1/16-финал за Купата на Лигите. Лео вкара две от попаденията. Първият гол падна още в 7-мата минута. След това гостите успяха да изравнят.

(AP Photo/Rebecca Blackwell)

Шест минути след почивката Джоусеф Мартинес от дузпа отново даде преднина за “Интер” Маями. Крайният резултат бе оформен отново от аржентинеца 20 минути преди края на двубоя. Меси получи техничен пас от венецуелеца Мартинес и прати топката за трети път в мрежата на гостуващия отбор. Така световният шампион с Аржентина вече има 5 гола на сметката си, откакто се присъедини към новия си отбор.

Меси блесна с два гола в дебюта си като титуляр (видео)

В следащия кръг Меси и компания ще срещнат отново отбор от САЩ. Съперник на 1/8-финалите ще бъде ФК Далас.