<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=193109" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Георги Лозан...

Филип Кръстев вкара гол в първия си мач за “Лос Анджелис” (видео)

09 Август 2023
0 348

Филип Кръстев вкара гол в първия си мач за “Лос Анджелис”. Бившият халф на “Левски” влезе като резерва и отбеляза попадение с малко късмет, но все пак голът си е гол.

Една беззащитна майка в аквапарк (видео)

Тимът му победи с 4:0 “Реал Солт лейк” в мач от осминафиналите в Купата на лигите.

Филип Кръстев вкара гол в първия си мач за &#8220;Лос Анджелис&#8221; (видео)

Кръстев, който подписа с отбора в края на юли, влезе като резерва в 75-ата минута.

Само девет минути след влизането си на терена българският футболист се разписа с удар по тревата, оформяйки крайния резултат.

Преди ден бившият играч на “Левски” обяви, че в “Лос Анджелис” ще покаже на света какво може.

Купата на лигите е нов турнир, в който играят отборите от първенството на САЩ Мейджър лийг сокър (МЛС) и това на Мексико (Liga XI). В четвъртфиналите “Лос Анджелис” ще играе срещу мексиканския “Монтерей”.

Източник: “Дневник”