<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=194748" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: УЕФА с безком...

“Спартак” Пловдив вкара 21 гола на “Сливен” (видео)

20 Август 2023
0 1541

Спартак Пловдив вкара 21 гола на Сливен. Да, това е напълно реален резултат от югоизточната трета лига на България.

Срещата се игра на стадион “Пловдив” и е от 3-тия кръг на шампионата. Домакините имаха преднина от 9:0 още до почивката. Явно водени от максимата, бий, за да те уважават! Спартаклии не спряха устрема си през втората част и реализираха още 12 попадения във вратата на гостите си. Така бе оформен и крайния резултат 21:0.

Осем гола в мача им вкара Тодор Тодоров. С попадение по-малко от него заби Георги Лазаров. Хеттрик записа Мирослав Радев. По веднъж се разписаха Станимир Димитров, влезлите като резерви Александър Стойчев и Йълмаз Сюлейман.

“Спартак” Пловдив е лидер в класирането с 9 точки след три поредни победи и голова разлика 28:1. За “Сливен” загубата е трета. Те са с голова разлика 0:35, след загуба с 0:3 от “Асеновец” и 0:11 от “Гигант” Съединение.

Ел Маестро най-после видя първа победа на ЦСКА (видео)

“Спартак” Пловдив вкара 21 гола на “Сливен”