<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=195748" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Заради целув...

Фен нахлу на терена и разцелува Холанд (видео)

28 Август 2023
0 144

“Манчестър Сити” записа победа с 2:1 при гостуването си на “Шефилд Юнайтед”. Успехът дойде драматично с попадения през второто полувреме.

(AP Photo/Rui Vieira)

Първо Ерлинг Холанд пропусна дузпа. Все пак норвежецът успя да открие резултата. Той се расписа в 63-ата минута, а тогава фен на гостите успя да пробие охраната и нахлу на терена. Той разцелува и прегърна Холанд. В крайна сметка стюардите се намесиха и изведоха провърженика от стадиона.

Оказа се, че това е бившият боксьор Тери Фланаган, който държеше титлата на WBO в лека категория между 2015 и 2017 г. и направи четири успешни защити на колана. Той спечели първите 33 професионални битки в кариерата си, но претърпя последователни поражения от американците Морис Хукър и Реджис Прогрейс през 2018 г. След това записа три победи преди да завърши кариерата си на ринга. Фланаган е голям фен на Манчестър Сити и не пропуска мач на “гражданите”.

Холанд и Сити не показаха милост на старта на Висшата лига (видео)

До края ня мача “остриетата” успяха да изравнят, но радостта им продължи по-малко от 180 секунди, след като Родри донесе трите точки на “гражданите”.