<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=201417" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Сериозни изд...

Скритата страна на Ел Маестро (видео)

04 Октомври 2023
0 490

Старши треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро показа скритата си страна на полувремето на двубоя между “Червените” и “Локомотив” Пловдив.

Снимка: Боян Ботев/БТА (БТ)

Резултатът беше 2:0 в полза на ЦСКА, а гостите изпуснаха и още няколко положение пред вратата на “смърфовете”. От “червения клуб” публикуваха кратко видео от съблекалнята на въпросния мач от почивката. На него се вижда доста емоционалният Нестор Ел Маестро, който крещи на своите играчи:

cska.bg

Трябваше да е 5:0. 5:0 минимум. Играете толкова добре. Толкова добре. Сърцето ви е толкова голямо. Защитават се на 70 метра от нашата врата. Големи топки. Големи топки. Никога не съм виждал някой да убие някого по този начин“, бяха част от виковете на Ел Маестро към футболистите.

Снимка: Владимир Шоков/БТА (ЕК)

В крайна сметка ЦСКА спечели с лекота срещата с 2:0 и записа пети пореден успех в Първа лига. Това е втори престой на сърбина начело на отбора. Той показва доста сдържано поведение на резервната скамейка. Не така обаче стояха нещата при първия път, когато водеше отбора. Тогава Ел Маестро често попадаше под светлините, заради емоционалното си държание край тъч линията. Явно сега го проявява само в точните моменти и то пред отбора.