<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=203222" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Треньорът на ...

Атентат спря мач от световните квалификации

17 Октомври 2023
0 179

Атентат спря мач от световните квалификации. Срещата между Белгия и Швеция бе прекратена, заради терористичен акт в центъра на Брюксел. По последни данни мъж, обявил съпричастност с Ислямска държава, е открил огън по случайни минувачи в центъра на града.

(AP Photo/Geert Vanden Wijngaert)

Нападателят не е бил заловен и е избягал от местопрестъплението. Атентатът се е случил по време на футболната среща между Белгия и Швеция. Стрелецът е крещял “Аллах е велик!”, докато е произвеждал изстрелите.

Ликвидираха още един високопоставен терорист от „Хамас“(видео)

Футболният мач е прекратен през второто полувреме. До онзи момент резултатът е 1:1. Гостите откриха резултата, благодарение на Виктор Гьокереш. Ромелу Лукаку възстанови равенството от дузпа в 31-ата минута. Все още няма информация кога ще бъде доиграна срещата.