<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=231183" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Тетевен вече ...

Гръмотевична буря не спря Германия към 1/4-финалите на ЕВРО 2024 (видео)

30 Юни 2024
0 316

Отборът на Германия се промъкна към четвъртфиналите на UEFA EURO 2024 след победа с 2:0 над Дания. Двубоят на „Сигнал Идуна Парк” предложи множество емоции, като дори се стигна до прекъсването на срещата през първото полувреме заради изключителна гръмотевична буря.

Освен два гола, зрителите в Дортмунд видяха още три отменени попадения, дузпа и множество други интересни моменти.

Източник: X / Football Talk

Сензация: Грузия би Португалия за исторически 1/8-финал

В крайна сметка тимът на селекционера Юлиан Нагелсман се поздрави с крайния успех след голове на Кай Хаверц и Джамал Мусиала.

На четвъртфиналите Германия ще срещне победителя от сблъсъка между Испания и Грузия