<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=227448" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Ансамбълът п...

България е с абсолютна титла и в отборното класиране на Европейското първенство по художествена гимнастика

25 Май 2024
0 711

България е с абсолютна титла и в отборното класиране на Европейското първенство по художествена гимнастика. Златните ни момичета се окичиха с отборната титла. Днес Стилияна Николова стана абсолютна европейска шампионка в индивидуалния многобой. Преди минути ансамбълът също спечели златото. Така с общ актив от 343.150 България е и отборен шампион. След нас са отборите на Италия с 338.550 и на Израел с 334.500.

Стилияна Николова стана европейска шампионка по художествена гимнастика

Ансамбълът по художествена гимнастика отвя конкуренцията и триумфира на Европейското първенство

Утре предстоят финалите на отделните уреди, където очакваме още медали. Браво на българските момичета! Пожелаваме им да повторят и дори да подобрят тези резултати по време на олимпиадата в Париж след месец!