<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=191580" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Новият наста...

Барселона разгроми Реал Мадрид (видео)

30 Юли 2023
0 197

Барселона разгроми Реал Мадрид с 3:0 в контролна среща играна на “AT&T Стейдиъм” в “Арлингтън” пред повече от 80 000 фенове.

(AP Photo/Jeffrey McWhorter)

Ел Класико предложи много емоции и интересни моменти и пред двете врати. Първият гол в мача падна след 15 минути игра, когато Педри намери Осман Дембеле и крилото успя да преодолее Тибо Куртоа.

Пет минути по-късно Реал имаше чудесна възможност да изравни резултата, след като бе отсъдена дузпа. Зад топката застана Винисиус, но ударът на бразилеца срещна напречната греда.

Двбуоят продължи със сериозна битка и по никакъв начин не приличаше на контрола. За това говори и факта, че бяха показа цели 7 жълти картона.

Нервите на Кристиано Роналдо не издържаха (видео)

Нови попадения нямаше почти до края на дербито. В 85-ата минута Фермин Лопес покачи резултата на 2:0 в полза на каталунците.

Крайното 3:0 бе оформено в добавеното продължение. Точен за за Барселона бе Феран Торес.