<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=233364" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Илиан Антоно...

Благодарение на автогол Лудогорец “победи” ЦСКА (видео)

22 Юли 2024
0 130

Благодарение на автогол Лудогорец “победи” ЦСКА. Разградчани спечелиха с 1:0 в дербито на първия кръг в “Първа професионална футболна лига”.

Единственото попадение отбеляза защитникът на “червените” Християн Петров в собствената си врата в 53-ата минута.

Шампионите бяха тотално надиграни на своя стадион през първото полувреме, когато Тобиас Хайнц пропусна дузпа, а след това и не уцели вратата от чиста позиция.

Благодарение на автогол Лудогорец &#8220;победи&#8221; ЦСКА (видео)
Снимка: кореспондент на БТА в Разград Мехмед Азиз (ЕВ)

ЦСКА отпадна физически след почивката и позволи на Лудогорец да вземе инициативата. За разградчани това бе втори пореден мач тази седмица, в който излизат сухи от водата благодарение и на късмета.

Клуб от Висшата лига предлага милиони за играч на Лудогорец

В сряда тимът на Георги Демрменджиев загуби с №71 от “Динамо” (Батуми) в Грузия в реванш от първия предварителен кръг на Шампионска лига, но се класира напред с общ резултат 3:2, тъй като бе спечелил с 3:1 първата среща у дома.

Лудогорец приема “Динамо” (Минск) от Беларус в първи мач от втория предварителен кръг на Шампионска лига в сряда.