<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=201799" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Анонимни дат...

Десподов с ключова роля при победа на ПАОК (видео)

06 Октомври 2023
0 207

Кирил Десподов бе с ключова роля при победа на неговия ПАОК с 2:1 срещу “Айнтрахт” Франкфурт в среща от груповата фаза на турнира Лига на Конференциите.

(AP Photo/Giannis Papanikos)

Капитанът на национлания отбор по футбол започна мача на резервната скамейка, но се появи в игра 77-ата минута при резултат 1:1.

Кирил Десподов се превърна в герой за ПАОК (видео)

В 92-ата минута бе отсъден фал в полза на домакините. Зад топката застана именно Десподов. Крилото прати остра топка в наказателното поле, а там Кулиреакис бе най-съобразителен и отбеляза победния гол за “двуглавите орли”.

ПАОК е с актив от 6 точки след два изиграни мача и е лидер в групата. В следващият кръг Кирил Десподов и компания гостуват на “Абърдийн”.