<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=191712" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ето колко дълго ще се наложи “Лудогорец” да издържи без най-скъпото си попълнение

31 Юли 2023
0 45

Ето колко дълго ще се наложи “Лудогорец” да издържи без най-скъпото си попълнение – цели два месеца. Толкова ще са необходими на швейцарския нападател Квадво Дуа да се излекува от контузия, предаде “Дневник”.

Дуа, който беше привлечен от “Нюрнберг”, получи травма в първите минути на мача с “Олимпия” (Любляна).

Ето колко дълго ще се наложи &#8220;Лудогорец&#8221; да издържи без най-скъпото си попълнение
Снимка: iStock

“За съжаление Квадво Дуа е контузен. Претърпя операция в Португалия. Очаквам той да се възстанови. Старши треньорът има опции в атака, за съжаление по-малко. Около два месеца ще сме без Дуа”. Това коментира директорът на клуба Козмин Моци при заминаването за Словения за мача реванш с “Олимпия”.

Лудогорец с рекорден трансфер!

Футболистът игра само един пълен мач, като дебютира в срещата с “Етър” от Първа лига. При победата с 5:0 швейцарецът пропусна дузпа. Според сайта transfermarkt сумата, която “Лудогорец” е платил за Дуа, е 3 милиона евро.

Моци коментира предстоящия мач с “Олимпия”: “Вярвам, че можем да ги отстраним. Трябва да излезем и да се борим от първата до последната минута. Искаме и очакваме да доминираме. “Лудогорец” никога не е излизал да се защитава. Ако играем агресивно, ще ги отстраним. Те са домакини, ще имат подкрепа от феновете и ще излязат да играят по-атакуващо.”