<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=222483" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Вратарят на Ц...

Феновете на ЦСКА поискаха оставка преди дербито

03 Април 2024
0 204

Феновете на ЦСКА поискаха оставка преди дербито. Старши треньорът на ЦСКА – София Нестор Ел Маестро коментира виковете на феновете след поражението с 1:2 от Локомотив (Пловдив). Виковете “оставка” се чуха още в 36-ата минута на мача, пише Sportal.bg.

Изиграхме един много лош мач очевидно. През първото полувреме не можах да позная отбора си, второто полувреме имаше промяна, но само като желание, а не като качество. Сега не е моментът да бъдем негативни, защото във футбола времето е много кратко. Сега е моментът да победим Левски в неделя и от части да си върнем за представянето днес“, каза Ел Маестро.

Снимка: стопкадър/видео

Старши треньорът на ЦСКА – София обясни, че няма време за радикални промени.

Допуснахме нехарактерни грешки, които ни струваха скъпо – и в двете фази на играта. Смятам, че такива грешки не можем да допуснем в неделя и няма да допуснем“, допълни той.

Трябва да гледаме нас, не е моментът да се фокусираме в другите отбори. Ще гледаме мача, естествено, но от гледна точка на това да анализираме нашия следващ съперник. Дали аз ще водя отбора в неделя? Много съм мотивиран да си върша работата, както винаги, много съм щастлив да бъда тук. Извинявам се за представянето днес и ще дам най-доброто от себе си в неделя. Моята работа е да вложа всички знания и всичката ми енергия и ще продължа да го правя, докато ми бъде позволено“, каза още Ел Маестро след загубата от “смърфовете”.