<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=193576" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: За трета поре...

Голов трилър изхвърли Филип Кръстев и “Лос Анджелис” от среща с Меси (видео)

12 Август 2023
0 210

Филип Кръстев и неговият нов отбор ФК Лос Анджелис отпаднаха от Купата на Лигите след загуба с 2:3 от тима на Монтерей. Българинът се появи в игра 30 минути преди края на двубоя.

Голов трилър изхвърли Филип Кръстев и &#8220;Лос Анджелис&#8221; от среща с Меси (видео)
(AP Photo/Alex Gallardo)

Срещата се превърна в истински голов спектакъл. Домакините от Лос Анджелис поведоха с 2:0 през първата част. След почивката мексиканците обаче постигнаха обрат с 3 безответни гола.

Кръстев също имаше добро положение пред себе си, но в удобна ситуация реши да търси подаване към свой съотборник вместо да шутира към вратата. Така в крайна сметка Филип и неговите съотборници отпаднаха на фаза 1/4-финал.

8 гола в 5 мача: Меси пак блести с попадение за Маями (видео)

Към 1/2-финалите се класира отборът на Лео Меси, така ако бяха продължили Лос Анджелис можеха да срещнат Интер Маями във финала на турнира в спор за трофея.

Филип Кръстев вкара гол в първия си мач за “Лос Анджелис” (видео)