<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=167554" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: "Арсенал" вкл...

Голяма изненада за Купата в Англия, 18-годишен герой за “Юнайтед” (видео)

02 Март 2023
0 143

“Гримсби” поднесе голямата изненада в турнира за ФА Къп. Четвъртодивизионният клуб победи намиращия се във висшата лига “Саутхямптън” с 2:1 и то като гост.

Голяма изненада за Купата в Англия, 18-годишен герой за &#8220;Юнайтед&#8221; (видео)
източник: twitter

Разликата в между двата тима в йерархията на английския футбол е точно 64 места. Въпреки това смелата игра на “Гримсби” бе възнаградена и те ще играаят на ¼-финал.

“Арсенал” включи на четвърта и дръпна с 5 точки на върха в Англия (видео)

“Манчестър Юнайтед” пък се нуждаеше от обрат, за да успее да отстрани “Уест Хям”. “Червените дяволи” победиха с 3:1, но до 77-та минута губеха в резултата. 18-годишният Алехандро Гарначо вкара така важното второ попадение в мача за “Юнайтед”. Преди него Бехрахма даде аванс на гостите. Агер си вкара автогол за 1:1, а третото попадение за домакините отбеляза Фред.

Друг отбор от Висшата лига – “Тотнъм” допусна изненадващо поражение при визитата си на “Шефилд Юнайтед”. “Шпорите” загубиха с 0:1 и отпадат от турнира.

Голяма изненада за Купата в Англия, 18-годишен герой за Юнайтед (видео)