<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=223878" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Стамен Белче...

Грозни сцени и победа за Ботев Пд срещу ЦСКА (видео)

17 Април 2024
0 319

Грозни сцени и победа за Ботев Пд срещу ЦСКА. Отборите на ЦСКА и Ботев ПД останаха с по един човек по-малко на терена в първия мач от полуфиналите за SESAME Купа на България. При резултат 1:0 в полза на гостите от Пловдив Ивелин Попов и Браян Кордоба получиха директни червени картони за сбиване, предаде Gong.bg.

Снимка: стопкадър/видео

В 62-ата минута на двубоя при наглед безобидно единоборство в центъра на терена двамата се спречка сериозно, а пререканията им бързо прераснаха в бой между всички играчи на терена. Част от щабовете на двата тима също нахлуха на терена. В крайна сметка Кордоба и Ивелин Попов бяха изгонени с директни червени картони и оставиха своите тимове в числено намалени състави.

ЦСКА уволни Ел Маестро

Отборът на Ботев Пловдив задълбочи кризата в ЦСКА, побеждавайки тима на „червените” като гост в първи полуфинален сблъсък от турнира за Sesame Купа на България. „Жълто-черните” се наложиха с 1:0 под непрестанния дъжд на стадион „Васил Левски” и взеха минимален аванс преди реванша в Пловдив. Отвеният двубой ще се играе на 1 май.

Единствения гол в мача вкара Уме Емануел секунди след подновяването на играта след почивката.