<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=178580" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Чистка в "Бар...

Гуардиола побесня от решение на Холанд (видео)

07 Май 2023
0 329

Мениджърът на “Манчестър Сити” Пеп Гуардиола побесня срещу Ерлинг Халанд при победата с 2:1 над “Лийдс” във Висшата лига.

източник: twitter

В 84-та минута бе отсъдена дузпа в полза на домакините. Норвежецът обаче реши да предостави изпълнението на Гюндоган, който при успех щеше да запише хеттрик. Ударът на халфа обаче срещна гредата. Всичко това се случи при резултат 2:0, а малко по-късно “Лийдс” успя да отбележи и мача стана интересен в последните минути.

“Сити” разгроми “Арсенал”, Холанд с нов рекорд (видео)

Това действие не се хареса на Пеп, който бе посочил норвежеца за изпълнител, и той го показа от резервната скамейка на Сити, като изрева срещу двамата. А думите му насочени към Ерлинг баха: “Ти трябваше да изпълниш дузпата“.