<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=207382" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: ЦСКА се завър...

“Левски” продължава серията без победа в 17-ия кръг на efbet Лига

12 Ноември 2023
0 228

“Левски” продължава серията без победа в 17-ия кръг на efbet Лига, предаде Sportal.bg. “Сините” завършиха наравно 1:1 с “Ботев” Пловдив на стадион “Георги Аспарухов” в София в мач от 17-ия кръг на българската футболна efbet Лига. Така отборите запазиха местата си в класирането. “Левски” е шести с 28 точки, а “канарчетата” са десети с 20 точки.

Преди първия съдийски сигнал двата отбора се строиха в центъра на терена, за да почетат паметта на Ферарио Спасов, загинал вчера в автомобилна катастрофа.

ЦСКА се завърна шеметно на върха в Първа лига (видео)

“Левски” успя да поведе в 18-ата минута точно докато феновете скандираха срещу ръководството на Българския футболен съюз. Случи се след центриране от корнер на Марин Петков и много мощен удар с глава на Цунами

&#8220;Левски&#8221; продължава серията без победа в 17-ия кръг на efbet Лига
Снимка: Боян Ботев/ БТА (ПК)

Феновете на Ботев избухнаха в началото на второто полувреме, когато “канарчетата” изравниха резултата. Бившият футболист на “сините” Ивелин Попов подаде в наказателното поле и Антоан Бароан отклони топката зад вратаря Пламен Андреев. Ситуацията бе разглеждана почти три минути от ВАР и в крайна сметка голът бе признат в 54-та.

БФС обедини “Левски” и ЦСКА

В заключителните моменти съдията даде 9-минутно продължение, но в него и двата отбора по-скоро гледаха да не допуснат попадение. Последното положение бе за резервата Илиян Стефанов в добавеното време. Халфът на “сините” получи шанс да стреля в наказателното поле, но изпрати топката покрай лявата странична греда и така мачът завърши 1:1.