<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=224624" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Локо Сф се ра...

Ливърпул се предаде за титлата в Англия (видео)

25 Април 2024
0 83

Ливърпул се предаде за титлата в Англия. Евертън победи за първи път Ливърпул на “Гудисън Парк” в ерата “Юрген Клоп”, след като надделя с 2:0 над градския си съперник в 244-тото издание на дербито на Мърсисайд.

Този резултат на практика сложи край на мечтите на “червените” да изпратят германския си мениджър с шампионската титла.

Англия похвали наш национал

Големите герой за Евертън в срещата бяха Джарад Брантуайт и Доминик Калвърт-Люин, който с двата си гола спомогнаха на домакините да стигнат до впечатляващия успех.

Джарад Братуейт отбеляза в 27-ата минута, а Доминик Калвърт-Люн в 58-ата. Тимът, който се бори да запази мястото си във Висшата лига, направи много силен мач и игра вдъхновено.

“Червените” пък отново показаха доста колебливи действия. Ливърпул направи куп пропуски, като допусна и големи грешки в защита. Отборът имаше период през първата част, когато доминира, само че не стигна до гол.

Поражението на Ливърпул оставя тима на три точки зад лидера Aрсенал, заемайки втората позиция. “Червените” могат да бъдат изпреварени от Манчестър сити, който е с точка по-малко.