<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=165554" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Суперзвезди ...

Мачът на зведите не разочарова – отбор Леброн загуби за първи път (видео)

20 Февруари 2023
0 91

Мачът на зведите не разочарова – отбор Леброн загуби за първи път. Много зрелищни изпълнения съпътстваха дългоочаквания сблъсък. Той претърпя нова иновация във формата си. До последния час преди началото му не се знаеше коя звезда в кой отбор ще играе. Станахме свидетели и на най-резултатното индивидуално представяне в историята.

Най-голямата новост в 76-ото издание на Мача на звездите бе Драфта на звездите. В него играчите, събрали най-голяма фенска подркепа, застават един срещу друг лице в лице и се редуват да избират своите съотборници. Именно по време на този драфт се стигна и до първия гаф. Капитанът на Изтока – Янис Антетокунмпо трябваше да избере първо хората, започваи от пейката. Вместо това той посочи стартиращия като титуляр Джа Морент.

В самия мач и двамата капитани не впечатлиха. Янис игра само две минути, тъй като се бори с контузия на китката. Леброн Джеймс пък, за когото това е рекордно 19-то участие в сблъсъка, контузи пръста си и престоя на паркета само 14 минути, в които вкара 13 точки.

Може да бъде изображение с 1 човек и текст, който гласи 'JAYSON TATUM KIA NBA ALL STAR MVP 55 PTS NBA RECORD REB AST ALL-STAA 3PM 人 M ALL-ST TEAM TEAM LEBRON 175 FINAL 184 GIANNIS TOTAL $20OK TOTAL FOR Big Brothers $550K FOR RAISEthe Big Sisters. FUTURE'

Шоуто бе откраднато от Джейсън Тейтъм.

Той счупи рекорда за най-много вкарани точки в един мач на звездите. Отбелязвайки 55, той вече е единственият играч в историята, вкарал 50 точки в мач от редовния сезон, в плейофите, както и в Мача на звездите. Това му постижение му заслужи и наградата за Най-полезен играч, носеща името на Коби Брайънт.

Суперзвезди от НБА пожелаха Везенков – тимът им държи правата му

Срещата бе спечелена от избраниците на Янис Антетокунмпо със 184-175. Форматът от 2020 г. насам повелява двубоят да не се играе до изтичането на 12 минути в последната четвърт, а тя да се състои от достигане на целови резултат на база вкараните точки от двата отбора до края на третия период. Всеки от отборите, спечелил дадена четвърт, печели и $15 000, които отиват за благотворителна кауза.