<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=176572" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Меси стегна к...

Минимални победи за грандовете в България (видео)

23 Април 2023
0 93

Минимални победи за грандовете “Левски” и ЦСКА. “Сините” надделяха с 1:0 срещу “Берое” на стадион “Георги Аспарухов”, докато със същия резултат “червените” си тръгнаха от Благоевград срещу “Пирин”.

източник: булфото

За първи път отбор е без нито един българин във Вечното дерби

Единственият гол в югозападна България падна в самия край на първото полувреме, когато Браян Морено прати топката в мрежата на Янко Георгиев. ЦСКА пропусна доста положения през първата част, докато след почивката срещата беше равностойна.

На герена, “Левски” изпита сериозни затруднения и показа обичайната си липса на завършване на положенията в атака. Играчите на Елин Топузаков трябваше да чакат до дълбоко в добавеното време на мача, за да успеят да отбележат. В герой се превърна Асен Чандъров.