<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=178789" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Кои отбори ще...

Роналдо изблъска досаден чичко от съперника (видео)

09 Май 2023
0 215

Отборът на Кристиано Роналдо “Ал Насър” допусна поредна грешна стъпка в първенството на Саудитска Арабия и вече изостава на 5 точки от първото място 4 кръга преди края на първенството.

източник: twitter

След края на двубоя срещу “Ал Калеей” завършил 1:1, португалецът беше атакуван от половината отбор на съперника, за да си разменят фланелките. В крайна сметка Роналдо зарадва играч на “Ал Калеей” и му даде екипа си.

Роналдо е най-скъпоплатеният спортист

Тогава обаче се появиха и част от хората от щаба на гостите. Всеки от тях искаше да си направи селфи с 5-кратния носител на шампионската лига. Всички тези досадни опити, както и крайният резултат, който не бе добър за “Ал Насър” прекрачиха границата на търпението на Кристиано, който си позволи да избута досадния чичко от щаба на “Ал Калеей”.

Истерията по Роналдо не спря до тук, след като част от играчите на гостите стояха на опашка пред съблекалнята на домакините, за да се снимат с португалеца.