<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=174584" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Съдия присти...

Роналдо се кара със съперници след като остана без гол (видео)

10 Април 2023
0 318

Роналдо се кара със съперници след като остана без гол. Неговият “Ал Насър” пък загуби важни две точки в последния кръг от първенството. Срещата между тима на португалската суперзвезда и намиращия се в средата на класирането “Ал Фейха” завърши без попадения и двата отбора поделиха по 1 точка.

Стопкадър: Twitter

След международната пауза изглеждаше, че тимът на Роналдо е на върха на възможностите си. Toй спечели с 5:0 срещу “Ал-Адалах” миналия вторник. Самият Роналдо вкара два гола в този мач. Така увеличи броя на попаденията си в Саудитската професионална лига на 11. Той също така е в прекрасна форма както за клуба, така и за страната си. В последните си четири мача за Ал-Наср и Португалия отбеляза седем гола.

Джокович вика за вечния съперник – класира го за плейофите (видео)

В неделя срещу Ал-Фейха обаче ситуацията беше различна. Отборът на Роналдо все повече се изнервяше, като имаше 18 удара срещу пет на съперника и владееше по-голямата част от топката. До гол така и не се стигна. “Ал Фейха” издържа както пълните 90 минути, така и седемте допълнителни минути, за да спечели точка, което много ядоса Роналдо, пише GiveMeSport.

При последния съдийски сигнал на видеозаписа се вижда как нападателят спори с противниците си. Чува как Роналдо казва на Али Ал-Закаан от “Ал-Фейха”: “Не искате да играете“. Това е във връзка с тактиката за губене на време в края на мача. След това Роналдо изрича още думи, а капитанът на Португалия се вижда как с жестове показва на противниците си да млъкнат.