<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=196390" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Григор Димит...

“Синята мечта” приключи по достоен начин във Франкфурт (видео)

31 Август 2023
0 1030

Приказката за “Левски” в евротурнирите този сезон приключи във Франкфурт. “Сините” загубиха с 2:0 гостуването си на “Айнтрахт” и отпадат в плейофа на Лига на Конференциите. Първият мач в София завърши при равенство 1:1.

&#8220;Синята мечта&#8221; приключи по достоен начин във Франкфурт (видео)
снимка: facebook/ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI

Момчетата на Николай Костов се държаха достойно при визитата си на един от най-богатите германски футболни клубове, но рухната през втората част. Първо Джесик Нганкам 11 минути преди края вкара първия гол за домакините. Крайното 2:0 оформи Елис Скири с попадение в 86-ата минута.

Както и в първия, така и във втория мач ключова роля за “Айнтрахт” имаше Марио Гьотце. Човекът, който направи Германия Световен шампион през 2014 година, асистира за първото попадение тази вечер, което напрактика прекърши родния отбор.

“Сините” се радваха на подкрепа от около 3000 свои привърженици. Феновете на “Левски” бяха напълнили до пълен предел сектора за гостуваща агитка и не спряха да подкрепят своя отбор през целия мач.

Наско Сираков пее със сините фенове във Франкфурт (видео)