<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=232031" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Огромни безр...

Стотици хиляди души се подписаха за преиграване на мача Германия-Испания

08 Юли 2024
0 330

Стотици хиляди души се подписаха за преиграване на мача Германия-Испания. Искането събра над 300 000 подписа. Бундестима загуби в равностоен четвъртфинал с 1:2 и отпадна от турнира.

Фенове обаче подкрепиха онлайн петиция срещата да се преиграе заради съдийството на англичанина Антъни Тейлър. В германския лагер претендират за 100-процентова дузпа, която той не даде при резултат 1:1 в началото на второто продължение.

Драматичният мач Испания-Германия не се е разминал без последващи скандали (видео)

Тогава удар на Джамал Мусиала към вратата срещна ръката на Марк Кукурея. В 119-ата минута Испания вкара победен гол чрез Микел Мерино, който изхвърли германците от UEFA EURO 2024.