<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=216818" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Сигнал за поб...

ЦСКА с победа при завръщането на Каранга

10 Февруари 2024
0 124

Вицешампионът ЦСКА надигра с минималното 1:0 лидерът във Втора лига Септември София. Това е последната контрола и за двата отбора от зимната подготовка, съобщава Gong.bg. Единственото попадение на базата на “червените” в Панчарево реализира Християн Петров в 57-ата минута.

ЦСКА можеше да се поздрави и с още по-убедителна победа, но вратарят на Септември Димитър Шейтанов се отличи с няколко добри спасявания. В атака от първата минута пък се появи любимецът на феновете на „червените“ – Фернандо Каранга. Той се завърна на “Армията” през тази зима, но така и не успя да запише минути в контролните мачове в Турция. Днес обаче записа един час на терена. Станислав Шопов пък пропусна срещата поради висока температура.

Източник: facebook / CSKA Sofia

Звезда на ЦСКА обижда Левски в рап парче (видео)

Това бе и генералната репетиция на ЦСКА преди подновяването на efbet Лига. “Червените” приемат Ботев Враца в първия си официален двубой за 2024-а година в среща от 21-я кръг на шампионата. Двубоят е в неделя, 18 февруари, от 17:45 часа на Националния стадион „Васил Левски“, където те ще домакинстват заради реконструкцията на „Българска армия“. За Септември пък предстои домакинство на дубъла на ЦСКА 1948 в първия си двубой през пролетта във втория ни ешелон.