<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=194978" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: "Сините фенов...

Вили Вуцов в пълния му блясък (видео)

22 Август 2023
0 1013

Треньорът на “Янтра” – Велислав Вуцов за пореден път показа своя неподправен стил. Неговият тим победи с 3:2 “Септември” София с в среща от 6-тия кръг на Втора лига.

Успехът дойде по възможно най-драматичния начин като “Янтра” имаше преднина от два гола, но в последните минути позволи на гостите от София да стигнат до 2:2. Само, за да дойде 94-ата минута, когато Петър Казаков с мощен шут вкара за 3:2 и хвърли в екстаз феновете и своя треньор, който легна на пистата край терена и така празнува попадението (вижте видеото).

Отново култов Вили Вуцов (видео)

Рабира се Вили Вуцов не изневери на себе си и в отзивите след срещата. Вуцов прикани всички, които “съскат и мъскат“ да отидат в близките оръжейни магазини в Габрово и “да се застрелят“.

“Тази победа я подарявам на целия град. Днес дойдоха много хора. Всички ме убеждаваха, че в Габрово таванът на хора е 6-700 човека, а днес имаше над 1500 човека. Много ни подкрепяха и при 2:2 не се разочароваха и нямаше намеци за разочарование.

Янтра вече е на друго ниво, нито говоря за влизане, нито за излизане. Предстои за тях най-трудното. Сега трябва да покажат непрестанно добра игра. Ще страдаме. Ще има и трудни мачове, няма да играем добре. Това са млади момчета, засега евтини. Аз искам те да са много скъпи и всички тези, които съскат и мъскат, има 3-4 оръжейни магазина, да отидат и си вземат една пушка и да се гръмнат“, завърши култовият Вуцов.