<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=24983" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Шамар, вместо...

Бой и скандали на мача на Лудогорец и Термалика (ВИДЕО)

02 Февруари 2017
0 8654

Шампионът Лудогорец записа първо поражение по време на лагера си в Турция, който е част от подготовката на отбора за втората част от сезона. Срещата бе белязана от груби влизания от страна и на двата отбора, които ескалираха до масово меле в средата на втората част.

“Орлите” загубиха с 0:1 от полския Термалика в петата си проверка. Поляците можеха да открият резултата още преди да е изминала и една минута, след като Давид Губа бе изведен на чиста позиция по лявото крило, но ударът му от малък ъгъл бе спасен от Владо Стоянов. В 17-ата минута обаче съперникът откри. При едно центриране от корнер Артьом Путивцев засече топката с глава. В средата на първата част Козмин Моци влезе много грубо в коляното на играч на поляците, но за щастие до сериозна контузия не се стигна.

В средата на втората част публиката стана свидетел на грозни сцени. При един фаул на голмайстора Путивцев срещу Лукас Саша двамата влязоха в словесен спор. Марселиньо притича, за да се намеси в полза на сънародника си и бе ударен от съперника по главата. Последва меле, в което полетяха още тупаници и шутове между двата лагера, но след няколко минути ситуацията се успокои и срещата продължи.

Следващата проверка на Лудогорец е в събота срещу чешкия Злин. Преди това “орлите” записаха две победи – 1:0 над Тренчин и 2:0 над Заря, и две равенства 1:1 – срещу Арсенал Тула у Ягелония.

Източник: Bgsport.net