<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=193727" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: "Проклятието"...

17-годишен е герой за “Левски” срещу “Ботев” Враца (видео)

13 Август 2023
0 129

17-годишният Преслав Бачев се превърна в герой за “Левски” срещу “Ботев” Враца. Юношата на “сините” вкара едиснтвения гол при победата с 1:0.

17-годишен е герой за &#8220;Левски&#8221; срещу &#8220;Ботев&#8221; Враца (видео)
Снимка: Минко Чернев/БТА (ПК)

Мачът започна с минута мълчание в памет на починалия във вчерашния ден легендарен баскетболист Атанас Голомеев.

Почина една от легендите на българския баскетбол

На стадион “Георги Аспарухов” домакините имаха предимство през целия мач, но трудно стигаха до опасни положения, докато контрите на врачани бяха много опасни и те създадоха проблеми пред Пламен Андреев.

Николай Костов направи доста промени в своя състав и запази част от основините си футболисти на скамейката или извън групата. Причината е реваншът срещу израелския “Апоел” Беер Шева в третия квалифиакционен кръг от турнира Лига на конференциите, който ще се играе в четвъртък.

Победният гол дойде 7 минути преди края на срещата, а Преслав Бачев се разписа с мощен удар с левия крак. С успеха момчетата на Николай Костов временно се изкачиха до 4-ото място. “Ботев” остава на 13-та позиция.