<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=165994" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: 5-звезден "Реа...

“Наполи“ превзе и Франкфурт (видео)

22 Февруари 2023
0 77

“Наполи“ превзе и Франкфурт. Италианците победиха с 2:0 “Айнтрахт” и се приближиха до класиране на ¼-финалите на Шампионската лига.

източник: twitter

Двубоят започна с уникално пиро шоу от страна на феновете на домакините. След това зрителите видяха всичко, което може да искат от един футболен мач.

Първо  Хвича Кварацхелия пропусна дузпа в 36-та минута. 4 по-късно, все пак гостите стигнаха до гол. Точен бен голмайсторът на отбора – Виктор Осимен, който се разписа за 1:0.

“Ювентус” отнесе невиждан от 30 години бой от лидера (видео)

В началото на втората част звездата на “Айнтрахт” – Рандал Коло Муани получи директен червен картон. Това пък позволи на “Наполи” да доиграе срещата в по-спокойно темпо и съответно да отбележи още един гол. Точен бе Джовани Ди Лоренцо.

Реваншът между двата отбора е на 15 март на стадион “Диего Марадона”.