<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=177172" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Страхотен Ве...

“Сити” разгроми “Арсенал”, Холанд с нов рекорд (видео)

27 Април 2023
0 144

“Манчестър Сити” разгроми “Арсенал” с 4:1 в дербито на Висшата лига. След този успех “гражданите” се приближиха само на 2 точки от своя съперник, но имат и 2 мача по-малко. Така те държат титлата в своите ръце и ако не сбъркат до края ще бъдат шампиони.

&#8220;Сити&#8221; разгроми &#8220;Арсенал&#8221;, Холанд с нов рекорд (видео)
източник: twitter

През първата част доминацията на домакините бе тотална. Но “Манчестър” отбеляза само два гола. Кевин Де Бройне и Джон Стоунс се разписаха. През вотарото полувреме отното Де Бройне бе точен, а Холдинг върна “Арсенал” в мача. В даденото продължение Ерлиг Холанд вкара дежурния си гол.

Нападателят на “Манчестър Сити” подобри рекорда на Мохамед Салах за най-много голове в един сезон в Премиър лийг. Норвежецът има 33 попадения на сметката си през тази кампания. Досега египтянина държеше рекорда с 32 отбелязани гола през 2017/18. Общо за сезона Холанд е отбелзял 49 попадения.

“Сити” показа кой е властелинът на Висшата лига (видео)