<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=182834" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Икономистът ...

Тежка загуба за България от Япония

03 Юни 2023
0 122

Националният отбор по волейбол за жени претърпя загуба от Япония. Българките отстъпиха 0:3 съответно 20:25, 17:25 и 19:25.

Снимка: Асен Тонев/БТА (БТ)

Двубоят е от Волейболната лига на нациите и е втора загуба за България. “Лъвиците” ни започнаха с успех срещу Хърватия, а след това допуснаха поражание и от Домениканската Република.

Жени правят невероятни спасявания на плажен волейбол

В днешния мач за съжаление момичетата на Лоренцо Мичели в нито един момент от трите гейма не бяха близо до успеха като домакините имаха преднина от 5-6 точки в края на всяка част. За Япония това беше трета победа от три мача.

В утрешния ден България има нов двубой. В 9:40 българско време играем срещу Германия.