<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=197584" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Заек и костен...

Спестиха червен картон на Роналдо за касапско влизане срещу вратар (видео)

09 Септември 2023
0 325

Спестиха червен картон на Роналдо за касапско влизане срещу вратар. Става дума за шпагат с бутоните напред в главата на противника. И то в малкото наказателно поле.

Случката е от победата на Португалия с 1:0 като гост на Словакия в двубой от Група J на квалификациите за Евро 2024.

Личният бодигард на Меси в Щатите прибира доста дебел хонорар

В 61-ата минута от срещата едно центриране по земя от дясното крило стигна до Роналдо. 38-годишният нападател опита изстрел. Но не успя да отправи хубав такъв и топката се търкулна към вратаря на Словакия Мартин Дубравка.

Той легна на земята и улови топката, но в същото време бутонките на Роналдо връхлетяха към горната част на тялото на стража, удряйки го в гърлото и главата.

Съдията на срещата Глен Ниберг веднага спря мача, за да провери състоянието на Дубравка. След това реферът отиде при Роналдо, но не му показа червен, а жълт картон, въпреки че влизането на нападателя бе закъсняло и застрашаваше здравето на съперниковия футболист.

Източник: dsport