<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=198919" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: "Пълен боклук...

“Левски” обърна Крумовград за 7 минути, но спечели само точка (видео)

18 Септември 2023
0 552

“Левски” обърна Крумовград за 7 минути, но спечели само точка. Мачът между двата отбора завърши 2:2 и бе последен от деветия кръг в efbet Лига.

За историята: за първи път българска бригада в Шампионската лига

Димитър Тонев изведе домакините напред в резултата в 21-ата минута, “Левски” обаче успя да осъществи пълен обрат в рамките на 7 минути чрез попаденията на Вендерсон Цунами и Рикардиньо. Александър Колев пък вкара изравнителното попадение за домакините в 75-ата минута. С това спаси и точката за новака в елита.

След спечелената точка Крумовград се изкачва до 5-о място във временното класиране в efbet Лига с актив от 13 точки. Докато Левски остава на 3-а позиция с 16 пункта в актива си, пише dsport.

&#8220;Левски&#8221; обърна Крумовград за 7 минути, но спечели само точка (видео)