<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=171631" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Тежка полити...

България започна с фалстарт квалификациите за Евро 2024 (видео)

24 Март 2023
0 617

България започна с фалстарт квалификациите за Евро 2024. “Лъвовете” загубиха с 0:1 от Черна гора в Разград. Единственият гол в мача падна в средата на второто полувреме, когато след грешка при изнасянето на топката гостите се възползваха и отбелязаха чрез Никола Кръстович.

източник: twitter

България също имаше своите шансове в мача. Като най-чистото положение дойде в последните минути, когато удар на Георги Русев бе изчистен от централния защитник на “Атлетико” Мадрид Стефан Савич.

Българският национален отбор по футбол е с нов треньор (видео и снимки)

Двубоят се игра пред пълните трибуни на стадиона в Разград. Следващата среща за момчетата на Младен Кръстаич е гостуване в Будапеща на Унгария.