<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=168715" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Има ли акции ...

Част от най-големите звезди напуснаха Шампионската лига (видео)

09 Март 2023
0 491

Част от най-големите звезди на европейския футбол напуснаха Шампионската лига. Това стана след като “Байерн” Мюнхен отстрани “Пари Сен Жермен” на 1/8-финалите в турнира.

източник: twitter

Баварският гранд победи и във вотрата среща този път с 2:0 и след успеха в първия мач в Париж с 1:0 продължава напред.

“Байерн“ взе първия мач от тежка категория в лигата на богатите (видео)

Така за втора поредна година звездите на парижани – Килиан Мбапе, Лионел Меси, Серхио Рамос и контузения Неймар се разделят с турнира още след първите срещи в елиминациите.

Двата гола за “Байерн” паднаха след почивката, когато първо Ерик Максим Чупо-Мотинг вкара за 1:0. А крайния резултат оформи резервата Серж Гнабри.