<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=177121" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Изкуствен ин...

“Катеричката” на “Локомотив” прекъсна мача, а ЦСКА 1948 взе победата (видео)

26 Април 2023
0 263

“Локомотив” София и ЦСКА 1948 изиграха първия мач по между си от 1/2-финалите в турнира за Купата на България. Гостите победиха с 3:2.

&#8220;Катеричката&#8221; на &#8220;Локомотив&#8221; прекъсна мача, а ЦСКА 1948 взе победата (видео)
източник: булфото

Двубоят бе белязан от куриозен случай. В началото на срещата домакинските фенове направиха хореография, в която издигнаха плакат с изрисувана катерица на него. Тя обаче се оказа точно пред една от камерите, което блокира работата на системата ВАР. Именно заради това мачът бе спрян, а “железните бригади” свалиха плаката в момента, в който разбраха, че той пречи.

Самият двубой започна по най-добрият начин за “Локомотив”, след като те поведоха в резултата с гол на Ивайло Найденов. Още до края на полувремето ЦСКА 1948 обърна. Точни бяха Сидклей, Радослав Кирилов и Педриньо. През втората част Дайвид Малембана намали резултата, а СИмеон Петров от гостите получи и червен картон.

Бой по трибуните след разгрома “Локо” Сф – ЦСКА 1948 (видео)

Реваншът между двата отбора е в началото на другия месец. В другия 1/2-финал “Лудогорец” победи с 2:1 като гост “Черно море”.

“Катеричката” на “Локомотив” прекъсна мач, а ЦСКА 1948 взе победата (видео)