<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=174042" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Реал Мадрид р...

Национал на България герой в Чехия

06 Април 2023
0 160

Българският национал Мартин Минчев вкара гол за победата на своя “Спарта Прага“ с 2:0 в полуфинал за Купата на Чехия срещу “Чешке Будейовице“.

източник: twitter

Минчев започна като титуляр и остана на терена до 60-ата минута, като даде аванс на своя тим в 37-ата минута, когато получи пас от Лукаш Садилек и с добре насочен удар прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на гостите.

Съотборник на български национал призна, че е гей (видео)

От “Спарта“ нарекоха Минчев “Българският принц” в поста си в Twitter след гола на нападателя.

Садилек вкара втория гол за домакините, който падна в 77-ата минута. Вторият финалист е “Славия Прага“, който победи “Бохемианс“ и на финала ще има класическо дерби на чешкия футбол.