<iframe width="560" height="315" src="https://gospodari.com/embed-2?id=230261" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Григор Димит...

Невероятни пропуски на Меси на старта на Копа Америка

21 Юни 2024
0 144

Аржентина стартира защитата на Копа Америка с 2:0 срещу Канада след голове на Хулиан Алварес и Лаутаро Мартинес. Мачът в американския град Атланта даде началото на турнира, а невиждани пропуски на мегазвездата им Лионел Меси лиши аржентинците от по-убедителен успех.

В 49-ата минута красива атака, започната от Меси, преминала през Алексис Мак Алистър и завършила с Алварес, проби канадската защита.

Източник: X / Soccer Laduma

Посрещнаха Меси в Маями с…кози

Последваха два огромни пропуска на Меси. Първо в 66-ата минута той беше изведен зад защитата, но първият му удар бе спрян от стража на съперника. След това при втория опит защитник успя да се намеси и да блокира изстрела му.
Меси пропусна нов отличен шанс сам срещу вратаря в 79-ата минута,. Николас Отаменди и Лаутао Мартинес също не успяха да вкарат от добри положения.

Мегазвездата на световния футбол все пак се отчете две минути преди края с голов пас към Лаутаро Мартинес, който прониза съперника за 2:0.